Wlewy dożylne, tzw. kroplówki zawierające szeregi mikroelementów i witamin, to niezwykle skuteczna metoda wzmacniania organizmu, stosowana w celu zachowania zdrowia. W naszej klinice oferujemy:

Witamina C zapewnia ochronę i naturalne leczenie ścian naczyń krwionośnych. Wpływa na cofanie się złogów miażdżycowych – wysoki poziom cholesterolu nie jest przyczyną, lecz skutkiem chorób serca, obniża poziom cukru we krwi, a tym samym zmniejsza zapotrzebowanie organizmu na insulinę. W chorobach nowotworowych usuwa stany zapalne oraz blokuje enzymy trawiące kolagen, co wpływa na powstrzymanie przerzutów. Ponadto, co niezwykle istotne, przyśpiesza procesy gojenia ran powstałych w tętnicach wieńcowych podczas zabiegu angioplastyki. Jak dotąd nie znaleziono innego lekarstwa, które działałoby w tym przypadku podobnie do witaminy C.

Cena jednego zabiegu 150 zł | Dostępny 10 dniowy pobyt z indywidualnie dobranymi 50 zabiegami >> Zapytaj o pakiet

Echinacea wspomaga zdrowienie i znacząco wpływa na podniesienie odporności organizmu. Stosuje się ją przy schorzeniach przewodu pokarmowego, układu nerwowego i naczyniowo – sercowego. Źródłem skuteczności echinacei jest dobroczynne działanie jej składników. Polisacharydy stymulują system immunologiczny, uaktywniają makrofagi oraz leukocyty, które wydzielają substancje przeciwwirusowe. Zabieg zalecany jest zatem w terapii wspomagającej leczenie przeziębienia – również gdy towarzyszą mu ból, katar oraz gorączka, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Echinacea przeciwdziała degeneracji kolagenu i uelastycznia skórę, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zmarszczek. Posiada właściwości przeciwbakteryjne, dlatego przynosi ulgę skórze tłustej, trądzikowej, skłonnej do wyprysków.

Cena jednego zabiegu 120 zł | Dostępny 10 dniowy pobyt z indywidualnie dobranymi 50 zabiegami >> Zapytaj o pakiet

Kwas alfaliponowy działa podobnie do witamin, jednak w przeciwieństwie do nich, organizm człowieka nie może sam go wytworzyć. Jego działanie jest na tyle wszechstronne, że znajduje zastosowanie w leczeniu wielu chorób, w tym miażdżycy i cukrzycy. Korzystnie wpływa na pracę serca, odtruwa wątrobę i ją regeneruje. Wspomaga leczenie WZW, usuwa z organizmu metale ciężkie takie jak ołów, rtęć czy kadm. Pomaga w regeneracji nerwów. Jest bardzo silnym antyoksydantem. Spowalnia procesy starzenia i ułatwia odchudzanie.

Cena jednego zabiegu 150 zł | Dostępny 10 dniowy pobyt z indywidualnie dobranymi 50 zabiegami >> Zapytaj o pakiet

Wlew z głogu polecany jest osobom ze zbyt wysokim ciśnieniem, zagrożonym chorobami serca. Głóg reguluje zaburzenia sercowo – naczyniowe, a także pobudza serce do większej wydolności. Zmniejsza uczucie ucisku w jego okolicy, znacząco poprawia pracę tzw. serca starczego, reguluje ciśnienie i korzystnie wpływa na wydolność naczyń wieńcowych. Roślina ta zawiera dużą ilość flawonoidów i procyjanidów. Flawonoidy działają rozkurczowo na mięśnie gładkie jelit, dróg moczowych, macicy oraz naczyń krwionośnych. Ma to szczególne znaczenie w przypadku naczyń wieńcowych, kiedy zwiększa się dopływ utlenionej krwi do mięśnia sercowego ustępuje ból i duszność. Procyjanidy z kolei powodują łagodne obniżenie ciśnienia tętniczego.

Cena jednego zabiegu 120 zł | Dostępny 10 dniowy pobyt z indywidualnie dobranymi 50 zabiegami >> Zapytaj o pakiet

EN PL