Od dziecka choruje na atopowe zapalenie skóry. Maści, sterydy, chemia, efekt poprawy minimalny. U Młodnickich skorzystałam z biorezonansu i badania żywej kropli krwi, polecił mi ich znajomy, który korzystał z ich profesjonalizmu. Wykryto grzyby i bakterię, m.in. w płucach, natychmiast wdrożone zostało oczyszczanie – moczenie nóg, platforma Schumana plus zioła.  Podczas terapii czułam się świetnie, prądy robiły swoje. Oczyszczanie super działa na jelita, czujesz taką lekkość niesamowitą. Zmiany skórne, które mnie męczyły zaczęły schodzić. Poprawa jest widoczna, nie ma zaostrzania. Nie biorę już żadnych leków. Mój mąż jak zobaczył jakie mam efekty również skorzystał z zabiegów oczyszczających, nawet nasz synek przechodził terapie profilaktycznie. Z pewnością będziemy wracać regularnie. Polecam każdemu, osobie zdrowej i chorej, w ramach poprawy samopoczucia, doładowania energii. Do tego Młodniccy dzielą się swoją wiedzą w kontekście funkcjonowania organizmu bardzo intensywnie i szczerze, po spotkaniu z nimi człowiek jest po prostu mądrzejszy!

Magdalena Hinc

Jestem bardzo zadowolony z pobytów w Klinice Medycyny Komplementarnej Państwa Młodnickich w Gdyni. Prowadzę aktywny tryb życia, dużo podróżuję, przez co miałem okazję korzystać z różnorodnych form oczyszczania i tzw. uzdrawiania, w wielu miejscach na świecie, często bardzo znanych. Zarówno Dominika, jak i Wojciech są osobami o najwyższych kompetencjach. Posiadają ogromną wiedzę, nie tylko o metodach i sposobie leczenia, ale przede wszystkim, dzięki ogromnym zasobom empatii, o człowieku. Korzystałem z zabiegów oczyszczających i wzmacniających, z elektroterapii i klawiterapii, którą uważam za błogosławieństwo! To czas dla ciała i dla ducha. Wracam i będę wracał, polecam z całego serca!

 

Leszek Łazarczyk

W 2017 roku, po urodzeniu drugiego dziecka, zaczęłam doświadczać bardzo uciążliwych problemów z kręgosłupem. Z tygodnia na tydzień było coraz gorzej. Miałam problemy z podstawowymi czynnościami: nachylaniem się, noszeniem dziecka na rękach, itp. Pierwsze kroki skierowałam do lekarzy ortopedów. Każdy z nich bezwzględnie sugerował operację. Chciałam tego za wszelką cenę uniknąć. W październiku trafiłam do  pana Wojciecha Młodnickiego. Od pierwszej wizyty pan Młodnicki wykazywał się niewiarygodnym profesjonalizmem. Poświęcił mnóstwo czasu na wywiad i przeprowadził bardzo dokładne badania, po których postawił diagnozę. Była ona całkowicie zgodna z wynikiem badania z wynikiem badania rezonansem magnetycznym. Rozpoczęłam serię zabiegów. Pan Młodnicki wykonywał je z wielką starannością, bez pośpiechu, jednocześnie szczegółowo i spokojnie wyjaśniając mi pojawiające się wątpliwości. W efekcie tych działań pozbyłam się bólu i odzyskałam sprawność w kręgosłupie. Dziś bez problemu pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi i domem. Wróciłam nawet do ukochanego biegania długodystansowego. A wszystko to bez jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej. Pan Młodnicki nie tylko uzdrowił mój kręgosłup, ale przywrócił mi też radość z życia, za co będę mu dozgonnie wdzięczna. Bez wątpienia jest to niezwykle kompetentny specjalista, który oprócz imponującej wiedzy, zaskakuje niesamowitą pasję do swojej pracy i przepiękną duszą. Polecam z całego serca!

Justyna Szewczuk

Przez lata borykałem się z bezsennością, brakiem sił witalnych i pewną nadwagą, która choć dla wielu mogła być niewarta troski, odbierała mi dobre samopoczucie i radość z życia. Znajoma namówiła mnie na konsultację u państwa Młodnickich. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że był to przełom w życiu moim i całej mojej rodziny. Imponujące wręcz badanie żywej kropli krwi, biorezonans i kuracja oczyszczająca, będąca dla mnie wciąż jednym z najbardziej wartościowych, a na pewno najspokojniejszych doświadczeń, stanowiły dopiero początek całkowicie nowej drogi. Państwo Młodniccy ze swoim niewiarygodnym wręcz spokojem, imponującą wiedzą i przede wszystkim ogromną pasją do pomagania ludziom, sprawili, że zrozumiałem zasady funkcjonowania organizmu, zidentyfikowałem przyczyny moich dolegliwości i, co najważniejsze, usunąłem je! Obecnie śpię bardzo dobrze, mam mnóstwo energii i bez problemu kontroluję wagę, a jednocześnie z zapoczątkowanym w gabinecie zamiłowaniem obserwuję swój organizm i nieustannie pracuję nad coraz lepszym jego funkcjonowaniem, a co za tym idzie – polepszaniem jakości życia. Podobnie cała moja rodzina. Po dziś dzień garściami czerpiemy z dobrodziejstwa, jakie otrzymaliśmy od państwa Młodnickich. Dominiko, Wojtku – z całego serca Wam dziękuję!

Marcel Szewczuk

Miałam zdiagnozowany nowotwór jajnika. Do Młodnickich trafiłam już po operacji wycięcia jajnika i w trakcie chemii – miałam fatalne samopoczucie, z polecenia od jednego naturoterapeuty. Na początek wdrożono u mnie kroplówki witaminowe. Zrobiłam też badanie żywej kropli krwi i F-SCAN i przeszłam detox. Oczyszczanie to bajka, czułam się cudownie, lekarz nie mógł uwierzyć, jak zobaczył moje wyniki. Widząc efekty u mnie cała rodzina postanowiła skorzystać z oczyszczania. Później klawiterapia, na którą wracam regularnie. Polecam wszystkim! Bardzo dobrze się czuję, mam mocniejszy kręgosłup, łopatki wyprostowane. Widziałam jak Pan chodzący o lasce po klawiterapii ją rzucił! I przychodził sam! Miał ogromne problemy z kręgosłupem i dał radę, cud! 50 % sukcesu jest to jacy są państwo Młodniccy, jak prowadzą pacjenta, jaką maja wiedzę, polecam serdecznie! Cudowni ludzie, zawsze pomogą. Tacy ludzie są potrzebni. Klinika Młodniccy to miejsce, które łączy leczenie ciała i ducha, lepsze samopoczucie, wystarczy otwarty umysł, a uzdrowienie nastąpi na 100%.

Agnieszka Hebel

Pierwszy raz skorzystałam z wiedzy i opieki państwa Młodnickich 4 lata temu. Zrobiłam badanie żywej kropli  krwi, F – SCAN, po czym  oczyszczanie, prądy i zioła na pasożyty, które zostały wykryte. Czułam się po tym bardzo dobrze, jak nowo narodzona. Później przepuklina kręgosłupa, tak mnie bolało, że nie mogłam chodzić. Od razu przypomniał mi się Wojtek. Zastosował klawiterapię i po pierwszym zabiegu poczułam się lepiej! Po drugim mogłam się już całkowicie wyprostować, całość trwała 10 dni, czuję się super. Wojtek i Dominika to cudowni ludzie, zawsze są przy Tobie i wkładają Ci do głowy rzeczy, które poprawiają jakość Twojego życia, taki coaching, terapia psychiczna – to jest wspaniałe! Po terapii wróciłam inna psychicznie i fizycznie i czuje się bardzo dobrze. Młodniccy to wspaniałe małżeństwo, bardzo pomocne, bardzo cieple, życzliwe. Polecam bardzo każdemu!

Danuta Stępniak - Pomarańska

 

 

 

 

 

EN PL