Terapeutka, kinezyterapeutka, specjalistka akupunktury elektronicznej metodą Vegatest i Volla oraz akupunkturzystka metodą F-scan.  Ekspertka w dziedzinie parazytologii i biorezonansu. Absolwentka  Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Przywraca równowagę w organizmie zapewniając przy tym maksymalny komfort terapii.

 

Email: dominika.mlodnicka@mlodniccy.pl

Tel: +48502765552

Dominika Młodnicka
Dominika Młodnicka
Ekspert | F - SCAN
Naturoterapeuta i klawiterapeuta. Specjalista usprawniania kręgosłupów wg metody McKenziego z 24 letnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Absolwent wydziału medycznego Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz specjalista  Badania i Oceny Mikroskopowej Żywej Kropli Krwi wg metody Prof. Dr Gunther`a Enderline. Prowadzi pacjenta łącząc wiedzę akademicką z wiedzą pokoleniową.

 

Email: wojciech.mlodnicki@mlodniccy.pl

Tel: +48502765553

Wojciech Młodnicki
Wojciech Młodnicki
Ekspert | Badanie Żywej Kropli Krwi
Młodniccy

Naszą pasją jest zdrowie.

 

Leszek Łazarczyk

„Zarówno Dominika, jak i Wojciech są osobami o najwyższych kompetencjach. Korzystałem z zabiegów oczyszczających i wzmacniających, z akupunktury i klawiterapii, którą uważam za błogosławieństwo!”

Justyna Szewczuk

„Pan Młodnicki nie tylko uzdrowił mój kręgosłup, ale przywrócił mi też radość z życia, za co będę mu dozgonnie wdzięczna. Bez wątpienia jest to niezwykle kompetentny specjalista, który oprócz imponującej wiedzy, zaskakuje niesamowitą pasję do swojej pracy i przepiękną duszą.”

Danuta Stępniak - Pomarańska

„Wojtek i Dominika to cudowni ludzie, zawsze są przy Tobie i wkładają Ci do głowy rzeczy, które poprawiają jakość Twojego życia, taki coaching, terapia psychiczna – to jest wspaniałe!”

Magdalena Hinc

„Mój mąż jak zobaczył jakie mam efekty również skorzystał z zabiegów oczyszczających, nawet nasz synek przechodził terapie profilaktycznie. Z pewnością będziemy wracać regularnie.”

EN PL